Giriş Üye Ol

SEVDİĞİNİZİN BURCU İLİŞKİNİZİ NASIL ETKİLİYOR ?

Hande Kazanova'dan Burçlara Göre İlişki Yorumları

SEVDİĞİNİZİN BURCU İLİŞKİNİZİ NASIL ETKİLİYOR ?

KOÇ BURCU

koc-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Koç burcu ise

Koçlar oldukça hareketli, enerji dolu, neşeli, hırslı, kafasına koyduğu şeyi mutlaka yapmak isteyen cesur insanlardır. Hayatlarında hep yeni bir şeylere başlama arzusu duyarlar ama uzun süreli uğraşlardan da çabucak sıkılırlar. Bir Koç insanı ile mutlu olmak için onun hızına ve heyecanına ayak uydurmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca  bir Koç un en sevdiği şey savaşmaktır. Bu bir ilişki bile olsa karşısında rakip gördüğü zaman mücadele etme ve savaşma arzusu harekete geçer ve kazanana kadar pes etmez. Eğer onunla savaşmak istiyorsanız öfkesine karşılık verin ama huzurlu bir ilişki arayışında iseniz sabırlı olun  öfkesi  çabucak geçecektir. Sonunda kazanan siz olacaksınız. 

Koç Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Aslanlar, Yaylarla çok iyi anlaşır ve birbirlerini desteklerler. İkizler ve kovalar onların heyecanını körükler.  Zıt burcu olan Terazi burcundan hem çok şey öğrenir, hem de aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayabilirler.  

BOĞA BURCU

boga-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Boğa burcu ise

Boğa burcu kendi rahatını, konforunu ve huzurunu her şeyin üstünde tutar. Boğa insanı ani değişikliklerden hiç hoşlanmadığı için, herhangi bir şeye başlamadan önce uzun süreli planlar yapmaya bayılır. Oldukça sakin, kararlı ve yavaştır. Aldığı kararların güvenliğinden tam olarak emin olmadan da harekete geçmez. ama bir şeyi yapmaya karar verdiği zaman da bunu mutlaka gerçekleştirir.  Onunla bir macera yaşamak isterseniz bunu hemen unutun. Çünkü Boğa insanı kendini güvende hissedene kadar harekete geçmeyecektir. Bu konuda çok inatçıdır.  Zaten  harekete geçmeye karar verdiği zaman da siz macera fikrinizden çoktan vazgeçmiş olursunuz. Eğer bu durum sizi fazla rahatsız etmeyecekse bu insanla  kendinizi güven içinde hissedebileceğiniz huzurlu ve uzun ömürlü  bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Boğa Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Başak ve oğlaklarla çok iyi anlaşır ve birbirlerini desteklerler. Yengeç ve balıklar onların heyecanını körükler.  Zıt burcu olan Akrep burcundan hem çok şey öğrenir, hem de aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayabilirler. 

İKİZLER BURCU

ikizler-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz İkizler burcu ise

İkizler insanı çok yönlü, hareketlidir. İçinde hep yeni şeyler öğrenmenin ve keşfetmenin heyecanını taşır. Son derecede hızlı zihinsel aktiviteleri vardır. Çok meraklıdır. Her şeyi öğrenmek ve bunu da en kısa zamanda başkalarına aktarmak gibi bir kaygıları olduğundan bir yerde uzun süre kalıp vakit kaybetmek istemezler. Bu yüzden uzun süreli sabır gerektiren işler onlara göre değildir. Çok aceleci, heyecanlı, telaşlı biraz da huzursuz bir yapıları vardır. Ayrıca son derecede becerikli insanlardır. Bulundukları her ortama rahatlıkla uyum sağlarlar. Eğer  bu insanı kaybetmek istemiyorsanız, onun sadece sizle değil, çevresindeki her şeyle çok ilgili olduğunu kabul edin. Bu yüzden kıskançlığa kapılıp, ona baskı yapmaya kalkışmayın. Ona baskı yapmaya kalkışırsanız özgürlüğüne çok düşkün olan İkizlerin sizden çabucak uzaklaşacağından emin olabilirsiniz. Onun  ilgisini ve hevesini daima canlı tutmayı başarabilirseniz çok eğlenceli ve uzun süreli bir ilişkiniz olabilir.

İkizler Burcunun  Uyumlu Olduğu Burçlar

İkizler burcu hava grupları olan terazi, kova ve ikizler burçlarıyla çok iyi anlaşır. Ateş elementi olan koçlar ve aslanlarla hayatı daha keyifli ve daha rahat algılar, ilişkilerini daha aktif yaşarlar. Zıt burcu olan yay burcuyla birbirlerini her konuda tamamlarlar. Aralarındaki çekim kuvvetlidir.

YENGEÇ BURCU

yengec-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Yengeç burcu ise

Yengeç burcu insanı son derece duygusal ve romantiktir. Her zaman kendisi ve ailesi için güvence arar. Evine ve yuvasına son derecede bağlıdır. Her zaman tedbirli ve temkinli davranmayı sever. Ayrıca bir Yengeç oldukça derin duygulara sahip hassas ve kırılgan biridir. Eğer siz  heyecanlı ve  sabırsız bir yapıdaysanız  Yengeçle geçinmeniz zordur. Onu kolayca incitebilirsiniz.  Üstelik onu incittiğinizi farkına bile varamazsınız. Ama Yengeç insanına aradığı sevgiyi ve güveni verebilirseniz son derece uyumlu ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Yengeç insanı aradığı huzuru bulunca sizinle bir anne şefkatiyle ilgilenecek ve hoşunuza gidecek fedakarlıklar yapmaktan çekinmeyecektir. Yalnız onu kırmamaya ve duygularına  özen göstermeye dikkat etmelisiniz. Eğer bir Yengeçle birlikteliğinizi sürdürmek istiyorsanız  daha duygusal ve daha hassas olmayı öğrenmelisiniz.

Yengeç Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Yengeç burçları, kendi gibi su gurubu olan balık ve akreplerle çok iyi anlaşırlar. Toprak gruplarıyla ilişkileri her yönden daha besleyicidir. Başak, boğalarla mükemmel uyumu yakalayabilirler. Ayrıca zıt burçları olan Oğlaklarla harika tutkulu ve uzun sürecek bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır.

ASLAN BURCU

aslan-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Aslan burcu ise

Aslan burcu insanı gösterişli ve hayat dolu biridir. Daima ön planda olmak ve başkaları tarafından fark edilmek ister.  Ayrıca yönetmeyi de çok sever  Eğer aşkınızın uzun süreli olmasını istiyorsanız, bir Aslanın  yanında asla krallığınızı ilan etmeye kalkışmayın. Bir Aslan ancak kendisinden çok üstün özelliklere sahip olduğuna inandığı birinin kendisini yönetmesine izin verir. Zaten böyle biriyle de ilişkisini sürdürmez . Onun sizi yönetmesine izin verirseniz o, sizin kendinizi güven içinde hissetmenizi sağlayacak ve her konuda  son derece cömert davranacaktır. Ayrıca sizi mutlu etmek için oldukça seçkin ve zarif jestlerle sizi şaşırtacağından emin olabilirsiniz.   Onunla hareketli, eğlenceli ve gösterişli bir beraberliğe hazır olun. 

Aslan Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Aslanlar, Koçlar ve Yaylarla çok iyi anlaşır ve birbirlerini desteklerler. İkizler ve teraziler onların heyecanını körükler.  Zıt burcu olan Kova burcundan hem çok şey öğrenir, hem de aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayabilirler. 

BAŞAK BURCU

basak-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Başak burcu ise

Başak son derecede akılcı, titiz,çalışkan ve hep planlı hareket etmekten hoşlanan bir insandır. Duygusal bir insan değildir, maddiyata önem verir. Her şeyin kusursuz ve mükemmel olmasını ister. Hijyen ve sağlık konuları da  onun için çok önemlidir. Bütün bunlar nedeniyle detaylara çok dikkat eder ve çok eleştirir. Ama bu eleştirilerde genellikle haklıdır. Onun eleştirileri aslında her şeyin daha iyi olmasını istemesinden kaynaklanmaktadır. Başağın bu durumunu bilir ve onun eleştirilerine sinirlenmeden katlanabilirseniz genellikle uyumlu bir beraberliğiniz olur.   Duygusal biri değildir ama sizin duygusallığınız ve ona olan şefkatli yaklaşımınız çok hoşuna gider. Genellikle sizi kıskandıracak davranışlara da girmeyeceği için aranızda fazla sorun çıkmayacaktır.

Başak Burcunun uyumlu olduğu Burçlar: Başak burçları, kendi gibi toprak grubu olan Oğlak ve boğalarla çok iyi anlaşırlar ve kolay uyum yakalarlar. Yine onların topraklığını bir almada besleyecek ve sulayacak su gruplarıyla ilişkileri mükemmel olur. Akrep, yengeçlerle iyi bir uyum yakalarlar. Başak burcunun zıt burcu olan balık burçlarıyla harika bir ten uyuşması yakalayabilirler ama bazı şeylerin de değişmesi gerekebilir.

TERAZİ BURCU

terazi-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Terazi burcu ise

Sosyal, akılcı,nazik,barışçıdır. Aşık olduğu zaman son derece romantik olabilir. Sanatçı ruhlu bu insan için ilişkilerinde uyum ve denge  çok önemlidir. Terazi  insanının zarafeti, inceliği ,davranışları ve görünüşündeki  uyum ve estetik, onu ilk gördüğünüz anda sizi etkileyecektir.   Eğer hayatınızda uyum ve ahenk konusunda bir eksiklik hissediyorsanız, onun diğer insanlarla olan ilişkilerini gözlemleyerek  uyum ve ahenk konusunda çok şey öğrenebilirsiniz. Bir Terazi ile beraberken kendinizi  kontrol etmeyi öğrenmeniz gereklidir. Zira bir Terazi öfke nöbetlerinden, kavgadan ve kabalıktan hiç hoşlanmaz. Hiç beklemediğiniz bir anda da arkasını döner ve gider. Eğer siz bu ilişkide bir sorun yaratmazsanız aranızda önemli bir çatışma da olmayacaktır. Zaman zaman Terazi'nin kararsızlığı bazı sorunlara yol açsa bile bir Terazi insanı sizi her bakımdan mutlu edecektir.

Terazi Burcunun  Uyumlu Olduğu Burçlar: Terazi burcu hava grupları olan terazi, kova ve ikizler burçlarıyla çok iyi anlaşır. Ateş elementi olan Yaylar ve aslanlarla hayatı daha keyifli ve daha rahat algılar, ilişkilerini daha aktif yaşarlar. Zıt burcu olan koç burcuyla birbirlerini her konuda tamamlarlar. Aralarındaki çekim kuvvetlidir.

AKREP BURCU

akrep-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Akrep burcu ise

Akrebin aşırı tutkuları, aşırı sahiplenici tavırları ve bitmeyen kuşkuları sizi rahatsız edebilir. Aslında Akrep insanı hayatın  tüm gerçeklerini ortaya çıkartmak istemektedir. Gerçekmiş gibi görünen her şeyin altında görünenden daha başka bir gerçek olduğunu düşünür. Bu yüzden her şeye kuşkuyla bakar ve olayların çok derinine inmek ister. Amacı, olayların, kişilerin, aynı zamanda kendisinin de iç yüzünü keşfetmektir. Bu onun hayat görüşüdür. Bu dürtüyle hareket eder. Gerçeği en yalın ve sade biçimiyle ortaya koyduğu zaman da rahata kavuşur. Eğer bu durumu anlayışla kabul edebilirseniz Akreple son derece yoğun ve tutkulu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Ama Akrebin bu kuşkucu tavırları sizi rahatsız ediyorsa ve buna karşı tepkili davranıyorsanız, ilişkinizde sürekli bir  huzursuzluk ve mücadele yaşayacaksınız demektir. Üstelik o bu konudaki mücadelesini açıkça ortaya koymak yerine  gizliden gizliye yapacaktır. Ayrıca Akrep insanı oldukça kincidir. Bütün bunlar sizi daha da rahatsız edebilir. Kısacası bir Akreple mücadele etmeniz zor gözüküyor. Onunla birlikteliğinizi devam ettirmeye kararlı iseniz, ona karşı hoşgörülü , sabırlı çok açık ve samimi davranmaktan başka çıkar yolunuz yok gibi görünüyor. 

Akrep Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Akrep  burçları, kendi gibi su gurubu olan akrep, balık ve yengeçlerle çok iyi anlaşırlar. Toprak gruplarıyla ilişkileri her yönden daha besleyicidir. Başak, Oğlaklarla mükemmel uyumu yakalayabilirler. Ayrıca zıt burçları olan Boğalarla harika tutkulu ve uzun sürecek bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır.

YAY BURCU

yay-burcu

Eğer sevgiliniz veya eşiniz Yay burcu ise

Yay burcunun serüvenci ruhu, onu coşkulu, maceracı, kalender,neşeli biri yapar. Hayatı yaşanacak uzun bir serüven olarak görür. Öğrenmesi gereken her şeyi deneyimleyerek öğrenmeye çalışır. Bu maceralı hayata uyum sağlayabilmesi için güvenceyi bir kenara bırakmak zorundadır. Özgürlüğüne aşırı düşkündür. Hayatında çok kolay değişiklikler yapabilir. Bütün bu özellikler size, hayatta  güvence arayan, sahip olduklarınızı kolay kolay değiştirmeyen gelenekçi bir yapınız varsa,  oldukça aykırı gelecektir. Yay insanı da  sizin gelenekçi ve kolay değişmeyen yapınıza  uyum sağlayamayacaktır. Hele bir de özgürlüğünün tehlikeye gireceğini hissederse arkasına bile bakmadan çekip gider.  Ama eğer siz de hayatın yaşanması gereken  bir macera olduğuna inanıyor ve özgürlüğe önem veriyorsanız bir Yay insanı ile çok mutlu olabilirsiniz.

Yay Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: yay burçları kendisi gibi ateş grubu olan Koçlar, aslanlar ve kendi burçlarıyla çok iyi anlaşır. Hava grupları onların ateşini körükler, bu yüzden hava grupları olan Kova ve teraziyle ilişkileri daha eğlenceli ve keyifli olabilir. Zıt burcu olan İkizlerden yay burcunun öğrenecek çok şeyi vardır. Birbirlerini tamamlarlar ve beraberlikleri uzun olur.

OĞLAK BURCU

oglak-burcu

Eşiniz veya sevgiliniz Oğlak burcu ise

Oğlak insanı sorumluluk sahibi, sabırlı, çalışkan, disiplinli, hırslı,  maddeye önem veren biridir. Zirveye çıkabilmek için mücadele eder. Muhafazakar bir yapısı vardır. Eğer siz, maddi güvenceye  önem veren ve muhafazakar yapıda biri iseniz, sizi en iyi anlayabilecek burçlardan biri Oğlak burcudur.   Ama siz  yeniliklerden ve değişikliklerden keyif alan, özgürlüğünüze düşkün  biri iseniz tutucu, maddeye önem veren Oğlakla mutlu olmanız pek mümkün değildir. O sizi kısıtlamak isteyecektir. Oğlağın maddeye düşkünlüğü ve para harcarken çok hesaplı davranması da sabrınızı taşırır. Ama  her şeye rağmen bu ilişkiye devam etmek niyetinde iseniz Oğlak insanından işinize yarayacak bazı şeylerde öğrenebilirsiniz. Sabırlı olmak ve bir konuya odaklanabilmek. Bu özelliklerinizi geliştirebilirseniz Oğlak İnsanı ile daha rahat bir ilişki kurabilirsiniz.

Oğlak Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar: Oğlak burçları kendileri gibi toprak gruplarıyla çok iyi anlaşırlar. Başak ve boğalarla uyumları yüksektir. Yine su grupları onları besler ve doğalarını daha da canlandırır. Balık ve akreple anlaşmaları oldukça keyiflidir. Zıt burcu olan yengeçlerle gerçek çekim ve uyumu yakalarlar. Birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır.

KOVA BURCU

kova-burcu

Eğer eşiniz veya sevgiliniz Kova burcu ise

 Kova insanını kısıtlamazsanız onunla hoş bir beraberliğiniz olabilir. Kova insanı orijinal,yaratıcı ve ileri görüşlü bir insandır.  Kendisi gibi dinamik, güçlü, özgür ruhlu, spontane bir insan arar. Eğer siz bu özelliklere uygun biri iseniz, birbirinizi  oldukça çekici bulabilirsiniz. Kova'nın her zaman kendi yaratıcılığını ve orijinalliğini açığa çıkartmaya ihtiyacı vardır. Eğer siz bunları desteklerseniz ilişkinizde son derece yaratıcı ,orijinal, hareketli ve keyifli bir uyum yakalayabilirsiniz. Hatta o sizin kendisini yönetmenize bile izin verebilir. Ama kıskançlığınız nedeniyle Kova'yı engellerseniz karşınızda buz gibi ifadeli, inatçı ve asla boyun eğmeyen bir insan bulabilirsiniz.  Kova insanının geleneksel olanın dışında olan davranışları sizi şaşırtabilir. Burçlar içinde en şaşırtıcı insanlar Kova burcundan çıkar. Onun başkalarına çılgın gelen bir tarafı vardır. Bu şaşırtıcı insanı desteklemeyi başarabilirseniz monotonluktan uzak keyifli bir beraberlik yaşayabilirsiniz.  

Kova Burcunun  Uyumlu Olduğu Burçlar: Kova burcu hava grupları olan terazi ve ikizler burçlarıyla ve tabii ki kendi burcuyla çok iyi anlaşır. Ateş elementi olan koçlar ve aslanlarla hayatı daha keyifli ve daha rahat algılar, ilişkilerini daha aktif yaşarlar. Zıt burcu olan aslan burcuyla birbirlerini her konuda tamamlarlar. Aralarındaki çekim kuvvetlidir.

BALIK BURCU

balik-burcu

Eşiniz veya sevgiliniz Balık burcu ise

Balık burcu insanı hoş, zarif görünümüyle olduğu kadar hayalleri ile de  insanları etkiler. O, hayalleri olmadan yaşayamaz ama hayallerini gerçekleştirmek için bir çaba da göstermeyebilir.  Balığın sahip olduğu derin hassasiyet sizde yoksa bu insanı anlamakta oldukça zorlanabilir ve karşısında eliniz kolunuz bağlı ne yapacağınızı bilemeden kalabilirsiniz. Ayrıca onun kararsızlığı ve sık sık fikir değiştirmesi de sizi çileden çıkartabilir. Eğer siz gerçekçi ve kararlı bir insansanız, Balık insanının zengin hayal dünyası sizin gerçekçi dünyanıza pek uymaz. Ama Balık insanı size kolayca uyum sağlayabilir. Onun müthiş bir empati kurma yeteneği vardır. Bu sayede sizi kolayca anlayabilir ve duygularınızı hissedebilir. Ayrıca sizi gerçekten seviyorsa hiç çekinmeden kendi isteklerini ikinci plana atıp fedakarca davranabilir. Bütün bunlar sizi çok mutlu edecektir. Siz de onun  hayallerini gerçekleştirmesine destek olursanız çok mutlu ve romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Balık Burçlarının Uyumlu Olduğu Burçlar:Balık  burçları, kendi gibi su gurubu olan akrep, balık ve yengeçlerle çok iyi anlaşırlar. Toprak gruplarıyla ilişkileri her yönden daha besleyicidir. Boğa, Oğlaklarla mükemmel uyumu yakalayabilirler. Ayrıca zıt burçları olan başaklarla harika tutkulu ve uzun sürecek bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır.

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.