Giriş Üye Ol

Trio Kuaför Akasya

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Hizmet İçeriği
Makyaj
Saç ve Makyaj
Minimum Fiyat
1.000-2.000 TL

Trio Kuaför Akasya Hakkında

İşinin uzmanı yaklaşık 60 kişiden oluşan güzellik ordusuyla müşterilerine hizmet veren Trio Kuaför, müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet verir.

Trio Kuaför, 1993 yılında Şişli’de kuruldu. Müşterilerinin memnuniyetiyle hızla büyüyen Trio, 1997 yılında Ulus’a taşındı. Trio İstinye Park ise 2012 yılında zincire eklendi. Son olarak 2014 yılında ise Anadolu bölgesinde Trio Acıbadem Akasya AVM, Trio salonları arasına eklendi.

İşinin uzmanı yaklaşık 60 kişiden oluşan güzellik ordusuyla müşterilerine hizmet veren Trio Kuaför, müşteri memnuniyeti, güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet verir. Kadınları memnun etmek zordur diye bilinir ancak saç, makyaj ve kişisel bakım gibi her türlü hizmette işinin en iyisi kadrosuyla iddialı olan Trio, müşterilerine güzellik konusunda önemli kararlarında danışmanlık yapar ve uygulamayı gerçekleştirir.

Dünya trendleri yakından takip edilir. En yeni ürünler müşterilerin kullanımına sunulur. Hizmet ordusunun eğitimi için periyodik seyahatler ve eğitim seminerleri organize edilir.

İletişim Bilgileri

Emrah Kemendi - 0 (216) 510 4271
Acıbadem Mah., Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü Çeçen Sok. Akasya Ticaret Merkezi No: 32 Kadıköy / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.