Giriş Üye Ol

Hakkımızda

Meltem Öksüm Modern Gelin

Modern Gelin ülkemizin ilk interaktif evlilik hazırlıkları sitesidir. (14.02.2001)

Biz evlenme hazırlıklarının keyifli olduğu kadar yorucu da olduğunu bilen, İnternetin evlilik hazırlıklarındaki çiftlere ne kadar yararlı olabileceğini farkında olan ve çiftlere hizmet etmekten keyif alan bir takımız.

Amacımız: Evlenme hazırlığı içinde olan çiftlerin, hayatlarını kolaylaştıracak kapsamlı ve yararlı; bilgi ve hizmetleri internette sunarak, çiftlerin evlilik koşuşturmalarını zevkli ve unutulmaz hale getirmek!

Bizler, çiftleri evlenmeye karar verdikleri andan, balayı dönüşüne kadar farklı seçenek ve önerilerle bilgilendiriyor, hoşça vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Yaşanmış tecrübelerden oluşturulan tavsiyeler sunarak her detayda çiftlerin yanında oluyoruz… " Planlama Araçları " bölümünde ise çiftlere düğün hazırlıkları sırasında yararlanabilecekleri ve kendilerine göre özelleştirebildikleri interaktif planlama araçlarımızı sunuyoruz.

ModernGelin 'in kurucusu ve yönetmeni Meltem Öksüm'dür.

İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi mezunu olan Meltem, ModernGelin'i kurmadan önce turizm, organizasyon ve halkla ilişkiler sektöründe başarılı bir kariyer yapmıştır. Son 13 yıldır evlilik hazırlığı yapan çiftlere danışmanlık hizmeti veren Meltem; Sabah, Milliyet, Akşam ve Haber Türk gazetelerinde gerek köşe yazarlığı gerekse evlilik ekleri hazırlayarak çiftleri mutlu sona hazırlamaktadır. Son yedi yılda evlilik hazırlıkları konusunda çiftere yol göstermek amacı ile 3 adet kitap hazırlamıştır. ( İlki Altın Kitaplar, son ikisi Alfa Yayınevi) Çeşitli dergilerde de yazılar yazan Meltem, yakın zamanda hayata geçen HThayat.com da da “Gelinlerin Müdürü” olarak evlilik hazırlıkları sayfalarını hazırlamıstır. 2013 Nisan ayından beri Yapımcı Ezgi Atayman ile birlikte TV8’de DOĞTAŞ ana sponsorluğunda 38 bölüm ‘KUSURSUZ DÜĞÜN’ ismiyle program hazırlamış ve sunmuş, Ağustos 2014 itibari ile de yine DOĞTAŞ ana sponsorluğunda ATV Avrupa’ya geçmiştir. Ayrıca POSTA gazetesinde Çarşamba günleri sponsorlu olarak “Kusursuz Hayat” adı altında sektörel sayfa hazırlamaktadır.

22-24 Nisan 2016’da Anadolu Yakasının ilk büyük Evlilik Festivalini Ezgi Atayman ile GREEN PARK HOTEL’de gerçekleştirmiştir. 30 firmanın katılımı ile gerçekleşen festivalde Fashion One Tv ile defileler yapılmıştır.

Mayıs 2016’da ARÇELİK ana sponsorluğunda Türkiye’nin ilk Evlilik Ajandasını Alfa Kitapevi ile çıkarmıştır. Halen satışı devam eden ajanda-kitap çiftlerin düğüne eksiksiz ve stressiz hazırlanmalarını sağlamaktadır.

Biz size daha iyi hizmet etmek için çabalıyoruz. Bize mesaj yollamak için lütfen buraya tıklayınız.

Takımımızda çiftlere hizmet etmekten keyif alacaklara her zaman yer vardır.

Çiftlere ürün ve hizmet sağlayanlar, iş ortağımız olmak isterseniz lütfen buraya tıklayınız...

İletişim; TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti. nin bir kuruluşudur.
Adres: Ebulula cad. Çağlayan Sitesi, B Blok, 24/1 Akatlar, İstanbul
e-posta: bilgi@moderngelin.com
Office of Dreams; 0212 3180161
Tel: 533 270 27 10

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.