Giriş Üye Ol

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin özel hayatı bizim için çok önemlidir.

ModernGelin 'de hiçbir bilgi vermeden dolaşabilirsiniz.

ModernGelin sitesinde toplanan tüm bilgilerin tek sahibi ModernGelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti. dir. ModernGelin 'de değişik yerlerde bilgi toplanmaktadır. Bu bilgilerin nasıl kullanılabileceği aşağıda açıklanmaktadır.

ModernGelin 'in topladığı, kaydettiği ve incelediği bilgi, çiftlerin kullandığı Evlilik Ajandam aracında kişiselleştirme yapmak ve/veya üyelerimiz ve potansiyel üyelerimiz ile olan üyelik ilişkilerimizi geliştirmek amacıyla kullanılır.

ModernGelin üye çiftlerin hakkında ayırt edici bilgileri (ad, soyadı, telefon, adres ve e-posta), ancak üye izin verirse, kendisine promosyon amaçlı e-posta yollamak için kullanabilir yada özel firmalara verebilir. Bilgilerim bölümünde gerekli kutuyu dolduran üyelere ModernGelin 'den hiçbir promosyon e-postası yollanmayacak ve hiçbir ayırt edici bilgi özel firmalara verilmeyecektir.

Üyelerimize Evlilik Ajandamı kullanırken, bu ürünlerin interaktif parçası olan e-postalar ModernGelin tarafından yollanacaktır.

Eğer ModernGelin e-posta guruplarına üye olursanız, bu grupların diğer üyelerinden size e-posta gelecektir. Dilediğiniz zaman bu gruplardan üyeliğinizi silebilirsiniz.

"Online anket" ve/veya "arkadaşıma bu sayfayı yolla" ve/veya "kayıtlar" vasıtasıyla ziyaretçinin ve/veya üyelerin gönüllü olarak ilettiği bilgiler kaydedilip, incelenebilir. Dileyen ziyaretçi ve üyeler ModernGelin'e başvurarak ayırt edici bilgilerini veritabanından sildirebilir.

ModernGelin üye çiftlerin hakkında ayırt edici olmayan bilgileri, bir bütün olarak çeşitli şekillerde inceleyebilir ve bundan toplu sonuçlar çıkarabilir ve bu sonuçları kullanabilir. Ancak bu sonuçlar tüm çiftlere ait olduğundan, hiç bir şekilde kişisel olarak çiftlerin bilgilerinin bu sonuçlardan çıkartılabilmesi mümkün değildir.

ModernGelin istisnai durumlarda, gerekirse üyeleri yada ziyaretçileri hakkında bir takım bilgileri T.C. devlet kurumları ile paylaşmak zorunda kalabilir.

Internet haberleşmelerini bazı şahısların ve kurumların yasal olmayan yollarla izleyebildiği ve ModernGelin 'in haberi olmadan üyelerin yada ziyaretçilerin bilgilerine ulaşabileceği istisnai olarak mümkündür.

ModernGelin'den bir çok firmaya link vardır. Bu linklere tıkladığınız zaman ModernGelin 'den çıkacaksınız. Bu sitelerde verdiğiniz bilgilerin gizliliğinden ModernGelin sorumlu değildir.

ModernGelin'in yayınladığı bu şeffaf politikayı diğer sitelerden de beklemenizi tavsiye ederiz.

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.