Giriş Üye Ol

Wyndham Grand Istanbul

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Yemekli Fiyat
150-200 TL
Yemekli Kapasite
750 - 1000 Kişi
Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Mekan Özellikleri
Teras
Şehir Merkezinde
Havuz Başı
Yüksek Tavan
Manzara
Panaromik Manzara
Şehir Manzaralı

Wyndham Grand Istanbul Hakkında

WYNDHAM GRAND İSTANBUL LEVENT, EN ÖZEL GÜNÜNÜZÜ UNUTULMAZ KILMAK İÇİN RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜN VADEDİYOR.

Wyndham Grand İstanbul Levent, bu mutlu gününüzde göz kamaştırıcı dekorasyonu, mükemmel hizmet kalitesi ile ev sahibiniz olarak size hayallerinizin düğününü yaşatıyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent, mükemmel konumu ve her ayrıntısında modern tasarımı yansıtan şık mimarisiyle düğün davetlerinin vazgeçilmez yeni adresi olarak misafirlerinin beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinde farklı kapasitelerdeki balo salonları ve havuz başı alanı sayesinde ister kış ister yaz düğünleri için eşsiz alanlar sunuyor. Kokteyl veya ziyafet düzeninde hazırlanan mükemmel ve kişiye özel menü alternatifleriyle Wyndham Grand İstanbul Levent’te, masallardaki gibi kusursuz bir düğünle mutluluğunuzu taçlandıracaksınız. 

Hafta sonu Nikâh Paketi

Her türlü detayın profesyonel banket ekip tarafından planlanıp takip edildiği, düğün menüsünün çiftlerin tercihleri doğrultusunda Executive Şef İlhan Güler tarafından titizlikle hazırlandığı düğün organizasyonlarında menüden dekorasyona, müzikten fotoğrafçı seçimine kadar her konuda çiftlere destek olunmaktadır.

Düğünden nişana, özel partilerden, şirket organizasyonlarına birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Wyndham Grand İstanbul Levent’te,  hafta sonuna özel nikâh paketleri de yer alıyor.

Kına Gecesi ve Bekârlığa Veda Partisi'nde Sınırsız Eğlence

Geleneksellikten vazgeçemeyenler için kusursuz hazırlanmış kına geceleri ve eğlence dolu bekârlığa veda partileri,  Wyndham Grand İstanbul Levent’te genç kızların hayallerindeki kadar özel yaşanıyor. Lezzetli ikramlar ve limitsiz alkollü - alkolsüz içeceklerin yer aldığı özel paketler ile dünya evine girecek olan çiftlere sadece mutluluklarını doyasıya yaşamak kalıyor.

İletişim Bilgileri

Gökçe Ertürk - 0 (212) 386 1000
Esentepe Mah., Büyükdere Cad.No:177-183 34394 Şişli / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.