Giriş Üye Ol

Hilton İstanbul Bosphorus

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Yemekli Fiyat
250-350 TL
Yemekli Kapasite
500 - 750 Kişi
Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Manzara
Bahçe Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Şehir Manzaralı

Hilton İstanbul Bosphorus Hakkında

Masal Tadında Bir Kır Düğünü için Hilton İstanbul Bosphorus 

Şehir merkezinde kır düğünü artık hayal değil, Hilton İstanbul Bosphorus, deneyimli ekibi ve her detayın düşünüldüğü kusursuz hizmetiyle unutulmaz düğünler için sizleri bekliyor.

Hilton İstanbul Bosphorus, şehir merkezinde kır düğünü hayali kuran çiftlerin rüyalarını gerçekleştirmek için gerekli her türlü imkanı sağlıyor.  Kır düğününün tüm güzelliklerini adeta bir peri masalı atmosferinde yaşayabileceğiniz Hilton İstanbul Bosphorus “Gün Bahçesi” unutulmaz düğünler için sizleri bekliyor. Gün Bahçesi’nde yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün altında evet demenin mutluluğunu yaşayacağınız bu özel günde Hilton İstanbul Bosphorus’un deneyimli ekibi ve 5 yıldızlı hizmetleriyle kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedeceksiniz.  

Gün Bahçesi’nin yanı sıra nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde hayat boyu unutulmayacak bir düğün yaşamak isteyen çiftler Şadırvan Teras’ta kusursuz bir düğün yaşayacaklar. Sonsuz bir mutluluğa kusursuz bir adım atabileceğiniz Şadırvan Teras ile hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ünlü Hilton havuz başı da yaz düğünleri için diğer bir alternatif olacak. 

Hilton İstanbul Bosphorus düğün için kapalı mekan tercih edenler için de alternatifler sunuyor. Şadırvan Salonu gökyüzünü andıran tavan ışıklandırmasıyla romantik bir atmosferde evlenmek isteyenler için güzel bir seçenek sunuyor. Kendine özel fuaye alanı ve Boğaz manzaralı terasıyla iki ayrı bölümden oluşan Şadırvan Salonu, romantik düğünlerin yanı sıra yaratıcı bir düğün organizasyonu yapmak isteyenleri de bekliyor. Balo Salonu ise görkemli kristal avizeleri ve göz alıcı atmosferi ile görkemli bir düğün için en uygun tercih olacak. İstanbul’un en popüler etkinliklerinin, konserlerinin ve sergilerinin mekanı Convention & Exhibition Center 900 kişilik kapasitesiyle kalabalık düğün isteyen çiftler için en ideal mekanlar arasında yer alacak. 

Hilton İstanbul Bosphorus evlenen çiftlere çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Düğünlerine davet ettikleri her 10 misafirden 1’i için ücret alınmayan Hilton İstanbul Bosphorus ayrıca düğün organizasyonları sayesinde kazandıkları Hilton Honors puanıyla da eşsiz bir balayı yaşama fırsatı sunuyor. 2018 yılı sonuna kadar onaylanan tüm düğünler için 2017 yılı boyunca uygulanan bu benzersiz fırsatla tek yapmanız gereken balayı için gitmek istediğiniz yeri belirlemek.

İletişim Bilgileri

Müge Sezenoğlu Kankaya - 0 (212) 315 6000
Harbiye Mah., Cumhuriyet Cd. 50 D Şişli / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.