Giriş Üye Ol

Beyaz Fırın

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Dilim Başı Fiyatı
10-30 TL
Özellikler
Özel Tasarım
Pasta Büfesi
Makaron Kulesi
Teslim Süresi
5 Hafta

Beyaz Fırın Hakkında

Beyaz Fırın özel tasarım düğün pastaları ile çiftlerin en özel günlerinde yanında.

Düğünlerin unutulmaz detaylarından biri olan pastalar Beyaz Fırın sayesinde daha dikkat çekici.

Butik Pastacılığı Türkiye’ye getiren Beyaz Fırın, bu yıl da hazırladığı yepyeni düğün ve nişan pastası modelleri ile trendleri belirliyor.

İki asıra dayalı mutfağı ve her diliminde misafirlerine sunduğu apayrı lezzetleri ile pasta yemeği şölensel bir serüvene dönüştürüyor.

Beyaz Fırın’ın sihirli mutfakları ve marifetli pasta ustaları çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor...

Tercihlerin ilk sırasında olan klasik beyaz pastalar giderek renkleniyor. Gelinlik denilince akla gelen saflık, beyazlık kurgusunun, yeni gelinliklerde pembe, yeşil, lila, somon gibi renklerin uçuk tonlarına döndüğünü görüyoruz. Dekorasyonların da renklenmesi ile masalarda koyu renkler hakim olmaya başlıyor. Tüm bu gelişmeler düğün pastalarını da etkiliyor. Bembeyaz, minik çiçekli pastaların yanı sıra pembe, somon renkler, yeşil dallı çiçekler, rengarenk pırıltılı pastalar tercih edilmeye başlıyor.

Son birkaç senedir ışıltılı Great Gatsby trendi devam ediyor. 1920 li yılların Amerika’sının gösterişli hayatını anlatan Great Gatsby’nin ışıltısı, ihtişamı pastalara yansıyor. Swarovski taşların pırıltısı, dore, lame ve bakır tonlarda uygulamalar düğün pastalarında yer buluyor.

Bu gösterişli trendin tam tersi olan “doğallık trendi” natürelliği seven gelinlerin gözdesi. 2014 yılından bu yana koleksiyonumuza eklediğimiz Naked Cake (Şeker Hamursuz Pasta) koleksiyonunun düğün ve nişan pastaları, tazelik ve doğallık isteyenlerin gözdesi oldu. Şeker hamuru kaplanmadan hazırlanan, kekinin ve kremasının göründüğü pastaların süslemelerinde gerçek çiçekler, taze meyveler kullanılıyor. Pastaların içi, isteğe göre mevsim meyveli, çikolatalı olarak hazırlanabiliyor. Bu kolleksiyonda bulunan “Cupcakeler, Porsiyon Makaronlar ve Pate a Choux Toplarından” oluşan romantik pastaları ise farklı ve iddialı düğün konseptleri isteyenler tercih ediyor.

İletişim Bilgileri

Banu Göker - 0 (216) 577 5700
Küçükbakkalköy Mah., Vedat Günyol Sk. B Blok No:40/1 Ataşehir / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.