Giriş Üye Ol

Shangri-La Bosphorus

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Yemekli Fiyat
300-400 TL
Yemekli Kapasite
500 - 750 Kişi
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Mekan Özellikleri
Şehir Merkezinde
Kolonsuz Salon
Deniz Kenarında
Yüksek Tavan
Manzara
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı

Shangri-La Bosphorus Hakkında

Uzak Doğu kültürünü Türk misafirperverliğiyle harmanlayarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, rüyaları gerçekleştirerek tüm zamanların en unutulmaz düğünlerine imza atıyor.

Bir ömür boyu unutulmayacak hayatınızın en önemli yolculuğu için tarihi saraylardan esinlenerek ihtişam ve zarafetin eşsiz uyumuyla tasarlanan yüksek ve görkemli tavanı, mermer ve aynalarla kaplı duvarları ve büyüleyici atmosferi ile göz kamaştıran düğünlere ev sahipliği yapan Shangri-La Bosphorus, Istanbul yeni evlenecek çiftlere masallardaki gibi bir düğün organizasyonu için “evet’’ diyor.

Düğününüzü bir ziyafete dönüştürecek dünyaca ünlü şeflerin her ayrıntısını tek tek düşünerek hazırladığı leziz menüler düğününüzü unutulmaz kılarken, profesyonel ekibimiz rüyalarınızdaki masalsı düğünün kusursuz geçmesi için hep yanınızda olacak.  

Kusursuz bir düğün töreni ve eğlence sonrası oluşacak tatlı yorgunluğu da düşünen Shangri-La Bosphorus, Istanbul eşinizle birlikte nefes kesen boğaz manzarası ve lüks bir deneyim sunan Deluxe Bosphorus Suite'de pırıl pırıl bir güne uyanma imkanı sunuyor. Dahası, hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken keyifli bir gelin hamamı organizasyonu ile CHI, The Spa’da hem ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek hem de sevdiklerinizle birlikte eğlenceli ve farklı bir deneyim yaşamak mümkün. 

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Shangri-La Maldivler ya da Boracay’da muhteşem bir balayı hediyesi sunan özel düğün paketleri ile size sadece düğün gününüzün tatlı telaşesiyle ilgilenmek kalacak.

Davetli sayısı doğrultusunda kapasitesi belirlenebilen bölünebilir ferah ve sofistike balo salonu bin kişiye kadar olan düğün törenlerine hizmet verebiliyor.

İletişim Bilgileri

Sena Kahraman - 0 (212) 310 5183
Sinanpaşa Mah., Hayrettin İskelesi Sk. No:1 Beşiktaş / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.