Giriş Üye Ol

Sigortalarınız

Hayattaki güvenceleriniz: Sigortalarınız...

Sigortalarınız

Hangi tip olursa olsun sigortanızın neleri kapsadığını ve şartlarını çok iyi anlayın. Bu maddelerin size verilen sigorta poliçesinin üzerinde yazılı olduğundan emin olunuz.

İkinci tavsiyemiz ise güvenilir bir sigorta şirketi kadar iyi bir temsilci de seçmenizdir. Çünkü gerektiğinde tüm işlerinizi temsilciniz takip edecektir.

Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası hastanede yatarak tedavi, evde bakım ve tedavi, ayakta tedavi, ambulans, hamilelik ve doğum giderleri, kaza sonucu sürekli sakatlık ve vefat güvencelerinin bir kaçını yada hepsini içermektedir.

Şimdiden eşinizle birlikte sağlık sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Genç ve sağlıklı ve aile olduğunuz için sigorta primleriniz daha düşük olacaktır. Her sene kazanabileceğiniz muafiyet oranları ile de sigorta primleriniz devamlı düşecektir.

Hayat Sigortası

Hayat sigortası emeklilik geliri ve vefat teminatı sağlar. Seçtiğiniz sigorta süresinin sonunda size dilerseniz toplu bir para yada dilerseniz düzenli aylık gelir sağlanır.

Emeklilik tarihinden önce vefat durumunda ise eşiniz vefat teminatı alır. Hayat sigortalarının vergi avantajı da vardır. Primlerinizi kısmen gelir vergisinden düşebilirsiniz.

Ev Sigortası

Ev sigortası eviniz ile ilgili olabilecek birçok riski güvence altına alan bir sigortadır.

Poliçenizi oluştururken ev sahibi yada kiracı olmanıza göre değişik riskleri seçeceksiniz.

Araç Sigortası

Araç sigortası aracınız ile ilgili birçok riski güvence altına alan bir sigortadır.

Poliçenizi oluştururken dikkat etmeniz gereken bir çok madde vardır.

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.