Giriş Üye Ol

4One Boutique

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Fiyat
1.000 - 2.000 TL
Teslim Süresi
2 Hafta
Özellikler
Hazır Model
Haftasonu Hizmet

4One Boutique Hakkında

EKSİKSİZ GELİN 4ONE BOUTIQUE GELİNİDİR!

Gelinlerin küçüklükten beri hayalini kurdukları o önemli ‘tek gün için’ uzun zaman harcayarak, birçok butik gezmek zorunda kaldıklarını düğün/nikah hazırlığı içinde olan herkes bilir.

Gelinlik, duvak, saç aksesuarı, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırını sokak sokak aramaktan yorulanların, tek bir adreste alışveriş yapabilmeleri fikriyle ortaya çıkan 4ONE Boutique; gelinlere, kendileri için özel hazırlanmış prova odasında*, o güne tüm detaylarıyla hazırlanma fırsatı sunuyor.

2013 yılının Mart ayında hizmet vermeye başlayan 4ONE Boutique’deki tüm ürünler İtalyan ve çoğu tek adet getirilen parçalar. Butikte; İtalya’nın ünlü gelinlik markası Alberta Ferretti, yine ünlü gelinlik ve duvak markası Peter Langner ve el yapımı duvaklarıyla kuğu gibi gelinler yaratan Creazioni Francesca markalarının yanı sıra, Floransa’nın Avrupa’daki kraliyet ailelerinin başını süsleyen Marzi adlı şapka markası ile Francesco, Loriblu, Giorgio Iachini gibi köklü gelin ayakkabısı firmaları yer alıyor. Sadece gelinlik için tasarlanmış iç çamaşırları sunan Penrose ve Swarovski kristalleriyle bezenmiş saç takıları yaratıcısı Anna Bella ise sunulan diğer markalar arasında.

Gelinler için birçok ürün sunan butik sadece gelinlere hitap etmiyor. 4ONE Boutique, beyazın taşlarla süslenmiş en göz kamaştırıcı ve en zarif halini üzerinde taşımak isteyen herkese açık.

*Prova odası randevu alınarak kullanılabilmektedir. Butik Pazar günleri kapalı olsa da, prova odasından randevu alan gelinler için açılmaktadır.

Hafta içi ve Cumartesi çalışma saatlerimiz 10.00 - 18.30

İletişim Bilgileri

Elif Tüfekçioğlu - 0 (212) 343 8004
Teşvikiye Mah., Hacı Emin Efendi Sok. Nişantaşı Apt. 24/5 Kat 2 Şişli / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.