Giriş Üye Ol

Yatırımlarınız

Evlilikle beraber finansal geleceğinizi de planlayın!

Yatırımlarınız

Belki son model bir araba ya da yeni bir ev düşleyecek, belki ileride çocuklarınızı en iyi kurumlarda okutmak ya da yaşlanınca keyifli ve güvenli emeklilik yılları geçirmek isteyeceksiniz.

Evlilik, hayatın her alanını olduğu gibi, finansal geleceğinizi de planlamaya başlamanın en iyi zamanı. Çünkü geliri ya da birikimi ne olursa olsun herkesin bir tasarruf planına gereksinimi var.

Hazine bonosu, hisse senedi, mevduat, döviz, değerli madenler, A tipi ya da B tipi fon çeşitleri gibi pek çok yatırım aracı mevcut. Bunların bazılarını ilk defa duyuyor olabilir, bazılarını bilseniz bile konunun detayına hakim olamayabilirsiniz. Önemli değil: Yapmanız gereken en temel şey, uzmanından destek almak. Yatırım, günümüzde profesyonel olarak takip edilmesi gereken ayrı bir uzmanlık alanı. Bu nedenle, tasarruf araçlarınızı seçme ve finansal geleceğinizi planlama aşamasında, banka veya aracı kurumlardaki profesyonel yatırım danışmanları ile görüşmeniz size büyük kolaylık sağlar.

Profesyonel uzmanlara danışmadan önce risk anlayışınızı, yatırım sürenizi ve getiri beklentinizi netleştirmek zaman tasarrufu sağlar. Uzman danışmanlar zaten soru-cevap doğrultunda fikirlerinizi öğrenecektir, ama bu sorulara hazırlıklı olursanız beklentinize uygun finansal araçları belirlemeniz de o kadar kolay olur.

İki kişilik hayatınızda ideal bir emeklilik dönemi geçirmek isterseniz Bireysel Emeklilik Sisteminden faydalanabilirsiniz. Her ay kazancınızdan bir miktar ile birikimlerinize ek yapmanızı ve bu birikime uzun yıllar dokunmamanızı tavsiye ederiz. Şeffaf sistem sayesinde birikiminizi kolaylıkla takip edebilir ve tüm beklentilerinize güvenle ulaşabilirsiniz.
 

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.