Giriş Üye Ol

Atölye Mariposa

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Fiyat
3.000 - 4.000 TL
Teslim Süresi
4 Hafta
Özellikler
Özel Dikim
Hazır Model
Abiye ve Nişanlık
Haftasonu Hizmet

Atölye Mariposa Hakkında

İki kız kardeş Didem Arayıcı ve Banu Öneş, hayallerini takip ederek, yaşamaktan büyük keyif aldıkları Cihangir’de, 2007 yılında Atölye Mariposa’yı kurdular. 

Renkli stili ve masalsı atmosferiyle Cihangir’in gözde butiği olan Mariposa, 2011 yılında ikinci şubesini Teşvikiye Caddesi’nde açtı. 

Sinema işletmeciliği yapmış bir ailenin çocukları olarak izledikleri filmlerdeki romantik kostümler ve dekorlardan esinlenerek bu işe adım attılar. 

Evinize farklı bir soluk getirecek ürünleri titizlikle bir araya getiren Didem Arayıcı, İngiliz tarzı koltuklar, puflar, Marie-Therese avizeler, çay saatlerinizi renklendirecek porselen çay takımları, nostaljik görünümlü kanaviçe yastıklar ve yorganlar, klasik tarzda ve şık ev ürünleri ile geçmişin zarafetini ve inceliğini modern bir bakış açısı ile evinize taşıyıp, gününüzü neşelendirmeye yetiyor.

Butiğin yaratıcı bölümünü geliştiren Banu Öneş’in elbiseleri ise sizi çocukluğunuzun naifliği, masumiyeti ve hayal gücü ile yeniden buluşturmak için özel olarak tasarlıyor. Danteller, uçuşan etekler, büzgüler, fiyonklar ve fistolarla süslenmiş elbiseleri, kenarı dantelli ya da rengarenk kumaşlı yastıkları ile sizi adeta farklı bir dünyanın masal kahramanına dönüştürüyor. Elbiselerinizi yine birbirinden şık ve eğlenceli aksesuarlarla tamamlanamız mümkün. 

Banu Öneş’in tasarımı olan elbiseler, kısa sürede beğeni kazanıp, Cihangir’in sanatsal çevresi başta olmak üzere bir çok dizi ve reklam çekimi için kullanılmaktadır. 

Atölye Mariposa, neşeli ve masalsı atmosferi ile herkesi etkileyip, bu butikleri keşfetmenin mutluluğunu doyasıya hissettiriyor.

Teşvikiye Atölye Mariposa

Adres: Teşvikiye Cad. No:21/1 Teşvikiye/İstanbul
Tel: 0 212 327 81 77

İletişim Bilgileri

Didem Arayıcı - 0 (212) 249 0483
Cihangir Mah., Şimşirci Sokak No:11/A Beyoğlu / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.