Giriş Üye Ol

Hilton İstanbul Bakırköy

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Manzara
Şehir Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Bahçe Manzaralı
Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Minimum Yemekli Fiyat
250-350 TL
Mekan Özellikleri
Yüksek Tavan
Manzara
Deniz Manzaralı

Hilton İstanbul Bakırköy Hakkında

Unutulmaz bir Hilton düğünü..

Deniz manzarası eşliğinde açık ve kapalı mekân seçenekleriyle Hilton İstanbul Bakırköy, sizi konuklarınızla birlikte mükemmel hizmet kalitesinin keyfini yaşamaya davet ediyor. Evliliğe ilk adımınızı attığınız söz, nişan, kına gecesi ya da düğününüz… Hayallerinizdeki organizasyonu Hilton profesyonellerinin dokunuşuyla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hayaliniz görkemli, ihtişamlı bir düğün mü, zarif detayların eşlik ettiği sade bir evlilik töreni ya da nikah kokteyl’I mi? Dilerseniz 1.215 metrekare, kolonsuz, yüksek tavanlı, 750 kişi kapasiteli balo salonunda kendinizi şımartmak elinizde. Davetli sayınıza göre iki eşit parçaya da bölünebilen balo salonunun aynı katta açık alana erişimi olması da misafirlerinize sunulan konfor olarak öne çıkıyor.

Otelin en üst katında konumlanan, her cepheden deniz manzarasının hakim olduğu, özel terası bulunan Marmara Balo Salonu da 200 kişiye kadar olan davetleriniz için sizi bekliyor.

Hayaliniz yaz gelini olmak mı? O zaman sizi, davetinizi havuz ve keyifli bir bahcenin bütünleştiği bir noktada yapmaya davet ediyoruz.

Size sunulan menü seceneklerinden dilediğinizi seçebilir, dünyanın dört bir tarafındaki şık masalara mutfak sanatını taşıyan şeflerimizin dokunuşuyla, davetinizi gastromomik bir yolculuğa çevirebilirsiniz.

Davetinizi öncesi ya da sonrası bedeni, zihninizi zinde tutan terapilerle yenilenmek ya da gelin hamamı ritüeli ile geleneklerinizi canlı tutmak isterseniz Hilton İstanbul Bakırköy’ün 2000 metrekarelik SPA alanı tam size göre…

İletişim Bilgileri

Pınar Canıyılmaz - 0 (212) 942 2500
Harbiye Mah., Sakızağacı, Kennedy Cd. No:103, 34142 Bakırköy/İstanbul Bakırköy / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.