Giriş Üye Ol

Catering

Lezzetli ve konsepte uygun menü seçimini nasıl yapacaksınız?

Catering

Başarılı bir düğün organizasyonunda bütünlük ve uyum en önemli kuraldır. Bu bütünlük ve uyumu; lezzetli ve doğru mönü seçimi, sunumu ile sağlayabilirsiniz. 

Düğün catering firması seçerken firmasının kapasitesinin ne olduğu da çok önemlidir. İkramlarınız lezzetli ve şık olabilir; ama bu ikramın sıcak ve zamanında servisi de önemlidir. Hizmet ve sunum sırasında her şeyin eksiksiz gidebilmesi için catering hizmeti sağlayan firmayla organizasyon için ayırdıkları eleman sayısı konusunda kesin teyitleşmelisiniz. Servis elemanları yeterli olmalıdır. Ayrıca kılık kıyafet ve tıraş konusunda da isteklerinizi belirtmelisiniz.

Düğün cateringlerinde yemek kadar önemli diğer hizmet içki ikramıdır. Firmanız en çok tercih edilen içkiler konusunda sizi yönlendirecektir. Özelikle yaz düğünü yapıyorsanız düğün sonuna kadar içkilerin soğuk servis edilebilmesini konuşmalısınız.

Düğün mekânınıza karar verdikten sonra Catering Firmaları ile görüşmelere başlayarak değişik mönü seçeneklerini ve fiyat alternatiflerini öğrenebilir ve seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Birkaç firmadan fiyat alarak, referanslarını incelemenizi öneriyoruz. Kararınızı vermeden önce seçtiğiniz mönüyü denemeniz olası tatsızlıkları önleyecektir.

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.