Giriş Üye Ol

Boutique Style

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Paket Fiyatı
100 TL ve üzeri
Verilen Hizmetler
Balayı

Boutique Style Hakkında

BOUTIQUE STYLE İLE UNUTULMAZ DESTİNASYON DÜĞÜNLERİ

Kişiye özel seyahat danışmanlığı ile ‘Boutique Style Travel’ sonsuza dek sürecek mutluluğun en önemli adımı olan düğünler için isteklerinize özel klişelerden uzak, unutulmaz bir düğün planlıyor!

Kişiye özel tercihler ve seçimlerle şekillenen tatillere imza atan “Boutique Style”, düğün danışmanları aracılığı ile en ince ayrıntısında kadar düşünülmüş, heyecan verici ve ayrıcalıklı organizasyonlar planlamanıza yardımcı oluyor. Dünya’nın en özel destinasyonlarındaki görkemli şatolarda, villalarda, olağanüstü bir doğal ortamda veya cennet gibi bir adada planlanan düğünler, tek gecelik bir eğlence yerine farklı bir destinasyon keşfi ile taçlanan ömür boyu unutulmayacak bir deneyim halini alıyor.

Ziyaret edildiğinde hafızalarda bıraktığı anılar ile aşka anlam katan, tarihi ile büyüleyen İtalya, romantik kentleri, benzersiz doğal ve kültürel güzellikleri ile düğün için tercih edilen destinasyonlardan. Aşıklar şehri Venedik, muhteşem şatoları ile Toskana Bölgesi, masalsı kasabaları ve nefes kesen koyları ile İtalyan Rivierası ve tabiki Roma, ölümsüz şehir... Dünya’nın en gözde rotalarından İtalya’da tüm davetlilere yaşam boyu unutulmayacak anılar katacak benzersiz bir düğün planlayabilir, düğününüzün tek gecelik bir eğlence değil de hayranlık uyandıracak bir deneyim olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer özel destinasyon ise mitolojik aşkların destansı bölgesi YunanistanMykonosSantorini ve Rodos gibi yerler, Dünya’da eğlence diyince ilk akla gelen adalardan. Hayranlık verici bir atmosferde en özel detaylarla organize edilmiş bir düğün ile birlikte olağanüstü bir tatil de vaad eden bu popüler adalar, ülkemize olan yakınlığı ile de “destinasyon düğünleri” için ilk akla gelen rotalardan.

Uçsuz bucaksız vadilerindeki benzersiz kaya oluşumlarıyla eşsiz doğası, sonsuz tarihi ve kültürel zenginlikleri, olağanüstü bir deneyim olan sıcak hava balonculuğu ve sıradışı mağara otel konsepti ile Kapadokya da ülkemizden fakat Dünya’nın en özel düğün destinasyonlarından. Merkezi konumuyla tüm Türkiye’den katılımcılar için kolay ulaşım avantajı ile de tercih edilen bu bölgede, olağanüstü manzaralar eşliğinde benzersiz bir düğün gerçekleştirebilirsiniz!

“Boutique Style”, ayrıcalıklı ve butik seyahat danışmanlığı ile dünyanın en eşsiz destinasyonlarında düğünlerini adeta masaldaymış gibi gerçekleştirmek isteyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

İletişim Bilgileri

Boutique Style - 0 (216) 465 8584
Barbaros Mah., Morsümbül Sok. Deluxia Palace Kat: 10 Daire 292 Ataşehir / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.