Giriş Üye Ol

Düğün Organizasyonu

En özel gecenizde organizasyon firmalarından yardım alın!

Düğün Organizasyonu

Düğününüzü profesyonel destek alarak, yani bir organizasyon firması yardımı ile planlama lüksünüz varsa şanslı çiftlerdensiniz. Biz düğün organizatörlerine kısaca “ sihirli değnek ” diyoruz. Her türlü mekânı adeta sihirli değnek değmişcesine cennet bahçesine çevirebiliyorlar. Mekânın her türlü kusurunu makyaj hileleri ile gizleyerek, diğer taraftan tüm artılarını vurgulayarak harikalar yaratıyorlar. Tabii bu sözümüz sektörün profesyonel, saygın ve iyi niyetli firmalarına...

En özel gecenizin kaderi organizasyon firmanızın elinde olacağına göre; seçiminizde dikkatli olmanız gerekiyor.

• Günümüzde birçok organizasyon firması hizmet vermektedir. Doğru firmayı bulmak için firmanın tecrübesini ve referanslarını dikkate almalısınız. Arşivlerinden şimdiye dek yapmış oldukları düğünleri izleyerek; kafanızdan birçok soru işaretini silebilirsiniz. Organizatörünüze tamamen güvenmeli ve içinizin rahat olmasını sağlamalısınız. Unutmayın telafisi olmayan bir geceyi organize edecekler!

• Eğer ilk mekâna karar verdiyseniz; mekânın firma seçiminde kısıtlaması var mı bunu öğrenin! Şu an bazı mekânlar organizasyon firmaları konusunda sizi kendi seçimi ile çalışmaya zorlayabiliyor. Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz belli bir para ödemek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu durumu baştan netleştirmelisiniz.

• Organizasyon firmanızla hayallerinizi paylaşmalı, onların tecrübesi ile mekânda yapılabilecek dekorasyon detaylarını öğrenmelisiniz. Ayrıca masa süslemesi konusunda demo çalışmasını görerek neyle karşılaşacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

• Organizatörünüz muhtemelen sizin düğün yerinizde onlarca düğün yapmıştır; onların tavsiyelerini dikkate almalısınız!

• Siz hayallerinizi ve arzuladığınız temayı net olarak anlatın; onlar yaratsın. Nikâh şekerinden, davetiyeye, masa süslemesinden buketinize kadar daha birçok detayda neler üretebildiklerini görünce siz de şaşıracaksınız. 

• Karar verdiğiniz düğün mekânında gerçekleşen bir düğünü izleyerek minik çapta kopya çekebilirsiniz.

• Renk, kumaş, süsleme materyalleri konusunda seçmiş olduğunuz ürünün düğününüzde kullanılacağına emin olun Firmanız mümkünse dışarıdan kiralayan değil, bu ürünleri bünyesinde barındıran bir firma olsun.

• Düğün organizatörleri ile çalışmanın en yararlı yanı; üzerinize düşen yükü azaltmalarıdır. Hangi işi kim üstleniyor; net olun. 

• İşin maliyet kısmında genelde kişi başı fiyat verilir; kişi artışında olabilecek indirimi baştan konuşmanız gerekir.

Düğününüzün her türlü ayrıntıları ile ilgilenen Organizasyon Firmaları üzerinize düşen yükü bir anda azaltıyor ve size yalnızca eğlenme ve düğününüzün tadını çıkarma işlerini bırakıyorlar. Verdikleri hizmetler arasında mekan süslemeleri, nikah şekeri, düğün davetiyeleri (davetiyelerinize isimlerin kaligrafik yazılımı, LCV takibi, davetiye dağıtılması), fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, mekanın balon, çiçek, şamdan ile özel dekorasyonu, havai fişek ve lazer gösterileri, müzik firmaları ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyorlar. Size yalnızca hayal ettiğiniz geceyi tam olarak anlatabilmek kalıyor.

Şanslısınız artık yapmanız gereken tek şey kaldı; kendinizi profesyonel ellere bırakmak veeee gecenin tadını doyasıya çıkarmak!

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.