Giriş Üye Ol

Museum Hotel

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Yemekli Fiyat
250-350 TL
Yemekli Kapasite
500 - 750 Kişi
Manzara
Kır Manzaralı
Panaromik Manzara
Tarihi Yerler

Museum Hotel Hakkında

TÜRKİYE’NİN TEK RELAİS & CHATEAUX ÜNVANLI HOTELİ “MUSEUM HOTEL” DE UNUTULMAYACAK BİR DÜĞÜN YAŞAYIN!

‘Museum Hotel’, muhteşem Kapodokya manzarasına eşlik eden kusursuz bir servis eşliğinde unutulmayacak düğün organizasyonları sunuyor. 

Yeni bir hayatın başlangıcı olan düğün töreni her çiftin mükemmeli aradığı, unutulmaz anlar yaşamak istediği en özel günlerin başında geliyor. Doğa ve tarihin bütünleştiği muhteşem Kapadokya manzarası ile ‘Museum Hotel’, terasında ve havuz başında organize ettiği yeni nesil düğünler ile unutulmayacak bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Kapadokya’nın eşsiz manzarasıyla büyüleyen odalar… 

Düğün gecenizde bölgenin en özel konumunda bulunan Museum Hotel’in eşsiz manzaraya eşlik eden, özel tasarlanmış ve balayı çifti için hazırlanmış odalarında konaklayabilir, şampanyanızı yudumlayarak muhteşem bir masajın keyfini çıkarttıktan sonra, balonları izlerken kahvaltı yapabilirsiniz. 

Tarihin ve Kapadokya’nın muhteşem dokusu ile Event Venue…

Museum Hotel ‘in tüm organizasyonu üstlendiği, Kapadokya bölgesinin en seçkin etkinlik mekanlarından biri olan ‘ Maara Konak’ da özel düğünler için ayrıcalıklı bir alternatif… Misafir sayısının yükseldiği davetler için de çok uygun olan Maara Konak’ın tarihi mimarisi farklı davet konseptleri için de farklı seçenekler sunuyor. 

Düğün yemeğiniz ünlü şef Murat Bozok’tan… 

Ünlü şef Murat Bozok’un önderliğinde hazırlanan düğün menüsü ile konuklarınızı en mükemmel şekilde ağırlarken, şefin sizin için hazırladığı özel düğün pastası, nikah öncesinde eşsiz gün batımı kokteyller ile düğününüz özel lezzetler ile taçlanıyor. 

Kuaför organizasyonu ve unutulmaz Kapadokya anılarınızın yer alacağı fotoğraf albümü gibi daha birçok ayrıcalıkları ile yeni nesil düğün için gerekli tüm servisleri sunan ‘Museum Hotel’ de hayal ettiğiniz masalsı bir düğün sizi bekliyor. 

İletişim Bilgileri

Museum Hotel - 0 (384) 219 2220
Merkez Mah., Tekelli Mahallesi, No. 1, Uçhisar, P.K. 50240 Ürgüp / Nevşehir
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.