Giriş Üye Ol

Gelin Buketi

Çiçek seçimi düğününüzün tüm havasını etkiler; kişiliğinizi ve ruhunuzu yansıtır...

Gelin Buketi

İlkbahar- yaz düğünü yapmayı planlıyorsanız şanslısınız; şimdiden bütçe ve çeşitlilik açısından artıdasınız demektir. Sezona göre değişen fiyat ve çeşitlilik sizi şaşırtmasın. Düğün günü çiçeklerin dayanıklılığı ve canlılığı önemli olacağı için sezona ait çiçekler seçmelisiniz. Tazelik birinci planda olmalıdır.

Arkadaşlarınıza fırlatmaya kıyamayacağınız gelin buketleri...

Cıvıl cıvıl, birbirinden güzel buketler gelinliğinize ayrı bir hava katar. Dayanıklılık ve renk çeşitliliği, gülleri düğünlerin fenomeni yapıyor. . . Bu yüzden olsa gerek; gelin buketlerinde klasik hale gelmiş ikili; beyaz gül ve liliumlardır. Araya yeşillik de katarak görünümü zenginleştirebilirsiniz. 

Gelin buketinde canlı renkler kullanmak son yıllarda çok moda! Özellikle mor, fuşya, pembe ve turuncular geline ayrı bir renk katıyor. Arzu ederseniz herhangi iki rengi kombinleyerek de renkli bir buket kullanabilirsiniz.

Gelin buketinizi seçerken gelinliğinizin tarzını da göz önüne almalısınız. Modeline giden zariflikte bir buket sipariş etmenizi öneriyoruz.

Gelinliğinizle kontrast oluşturacak tonları seçerseniz gelinliğinize canlılık katarsınız.

Uzun boylu gelinlere sarkın buketler, kısa boylu ve minyon gelinlere ise top buketler daha uygundur. Ayrıca saç aksesuarı olarak çiçek tercih ediyorsanız, el buketinizde saç aksesuarınızla uyum halinde olmalıdır. 

Gelin ve damadın baba ve erkek kardeşleri yakalarına gelin buketinde bulunan çiçeklerden birer tane yaka çiçeği takabilirler. Böylece misafirleriniz ev sahiplerini kolaylıkla tanıyabilir.

Adetleri uygulamaya ne dersiniz? Düğün töreninin sonlarına doğru mikrofon yardımı ile (böylece kaçmaya çalışanları yakalama şansınız olur!) bekar arkadaşlarınızı pistte toplayarak, ve kızlara arkanızı dönerek, buketinizi onlara doğru fırlatınız. Muhtemelen sıradaki düğün buketinizi yakalayan arkadaşınızındır...

Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.