Giriş Üye Ol

Conrad Istanbul Bosphorus

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Yemekli Fiyat
150-200 TL
Yemekli Kapasite
750 - 1000 Kişi
Davet Alanları
Sadece Kapalı Alan
Mekan Özellikleri
Şehir Merkezinde
Manzara
Şehir Manzaralı

Conrad Istanbul Bosphorus Hakkında

Görkemli Düğünler Conrad İstanbul Bosphorus’ta Yaşanır

Conrad İstanbul Bosphorus 750 kişinin aynı anda masa düzeninde ağırlanabildiği 968 m²’lik muhteşem balo salonu ile görkemli düğünler denince akla gelen lüks otellerin başında geliyor.

Conrad Istanbul Bosphorus, 750 kişinin aynı anda oturabildiği kolonsuz 968 m²’lik lüks Balo Salonu ile şehrin en seçkin davetlerine ev sahipliği yapıyor. Gümüş çatal bıçak takımlarıyla servislerin yapıldığı ve her renk dekorasyona uyum gösteren balo salonu otelden ayrı özel girişi ve lüks fuaye alanı ile misafirlerini ağırlıyor. Gelin ve damat için Boğaz manzaralı süit oda, anne ve babalar için kullanım odası, ertesi sabah Monet Restaurant’ta açık büfe veya odada Osmanlı kahvaltısı, balayı süitinde köpüklü şarap ve muhteşem düğün pastası çiftleri en mutlu günlerinde özel hissettiriyor.

15’inci kattaki Bosphorus Lounge ise eşsiz boğaz manzarası ile 70 kişilik butik davetler için çok özel bir salon. Conrad Istanbul Bosphorus, özel catering hizmetlerinin yanı sıra özel teras davetleriyle de çok farklı. Tamamı 500 kişilik kapasiteye sahip açık hava mekanı Panoramik Teras’ta büyüleyici Tarihi

Yarımada manzarası ile davetleriniz unutulmaz anılara dönüşüyor. Ayrıca özel düğün yemeklerinde bir araya gelmek için tercih edilen ve bugüne dek birçok ünlü ismin tercih ettiği Presidential Süit ve muhteşem Boğaz manzarası ile 14. kattaki Summit Bar çok özel davetleriniz için benzersiz mekanlar.

İletişim Bilgileri

Fatma Kurt - 0 (212) 310 2525
Cıhannuma Mah., Barbaros Bulvarı Saray Cad. No:5, 34353 Beşiktaş / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.