Giriş Üye Ol

Tips Event & Wedding Planning

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Verilen Hizmetler
Havai Fişek
Balayı
Barkovizyon
Catering
Çiçek
Davetiye
Dekor
DJ
Fotoğraf ve Video
Süsleme
Minimum Paket Fiyatı
20-30 TL
Verilen Hizmetler
Araç Kiralama
Kına Gecesi
Mekan Giydirme
Nikah Şekeri
Işık ve Ses Ekipmanları

Tips Event & Wedding Planning Hakkında

Davet sahiplerini ihtiyaçları doğrultusunda tek bir noktada buluşturmayı hedef alan, yapısında acenta mantığı bulunan, her türlü düğün davet organizasyonlarında hizmet vermeyi hedef alan bir 'Planning' firmasıdır.

Kusursuz bir organizasyonun hassas bir konu olduğunu bilerek her davet sahibini aynı titizlik ile karşılayıp ,yaratıcı fikirler üretip, organizasyonlarının akılda kalıcı olmasını hedef görmektedir. Profesyonel ekibi ile kurumsal kimliğini bozmadan adımlarını atmayı ilke edinmiştir.

Çatısı altında A'dan Z' ye her noktada hizmet verip; davet dekorasyondan ses ışık sistemlerine, orkestrasından catering hizmetlerine ,mapping' den dans eğitimine, davetiyeden nikah şekerine, balayı konaklamasından gelin arabasına gibi yelpazesini geniş tutmaktadır.

Şirket yemekleri ,bayii toplantıları, gala geceleri, açılış ve lansman etkinlikleri gibi kurumsal davetlerde de keyifle yer almaktadır.

Tips event ailesi, yenilikçi ruhu ile her zaman kendilerini geliştirmeye çalışan,heyecanını hiç kaybetmeyen bir ekibe sahiptir.

İletişim Bilgileri

Funda Kara - 0 (535) 278 015
Eğitim Mah., Uğurelli Sokak, Cemkes Uras İş Merkezi No:2 Daire:4 Kadıköy / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.