Giriş Üye Ol

Hilton İstanbul Kozyatağı

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Mekan Özellikleri
Kolonsuz Salon
Yüksek Tavan
Manzara
Ada Manzaralı
Şehir Manzaralı
Minimum Yemekli Fiyat
150-200 TL
Yemekli Kapasite
300 - 400 Kişi
Mekan Özellikleri
Şehir Merkezinde

Hilton İstanbul Kozyatağı Hakkında

Unutulmaz Bir’’Evet’’ İçin Hilton İstanbul Kozyatağı, yıllarca konuşulacak masal gibi bir düğün için sizi bekliyor. 

Otel, dilerseniz 400 kişi kapasiteli, kolonsuz, yüksek tavanlı, açık alana doğrudan erişimi olan balo salonunda, dilerseniz kişi sayısına göre bölünebilen çok fonksiyonlu balo salonunda eşsiz düğünlere ev sahipliği yapıyor. Hayaliniz, evlilik töreninizi daha küçük davetli grubu ile gerçekleştirmek ise size, 17. katta Prens Adaları manzarasına hakim Skylight Restaurant& Bar’da ’’Evet’’ deme seçeneği sunuluyor. 

Hilton İstanbul Kozyatağı’nın, misafirlerinizi gastronomik bir maceraya çıkarak olan yenilikçi şefleri ve profesyonel ekibi, bu özel gün için hazırladığı mönülerle eşsiz düğün organizasyonuna imza atıyor. Düğününüzde benzersiz lezzetlerden dilediğinizi seçebilir ve konuklarınızla birlikte mükemmel hizmet kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Düğününü Hilton İstanbul Kozyatağı balo salonunda yapan çiftlere hediye olarak ‘’Couple Masaj’’ ya da ‘’Gelin Hamamı’’ hediye ediliyor. Düğün gecesinde otel sizi balayı suit’inde ağırlıyor ve ikramlarla gecenizi daha keyifli hale getiriyor. Yeni hayatınızın ilk günü ise odanıza servis edilecek geleneksel Türk kahvaltısıyla başlıyor. Hilton İstanbul Kozyatağı, en anlamlı günlerine ev sahipliği yaptığı çiftlere evliliklerinin 1. yıldönümünde ise kahvaltı dahil konaklama hediye ediyor. 

Düğün Paketi İçerisindeki Ücretsiz Hizmetler

İletişim Bilgileri

Beste Karagöz - 0 (216) 468 0000
Kozyatağı Mah., Batman Sk. No:4 Kadıköy / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.