Giriş Üye Ol

Düğün Dansı

TEKLİF / RANDEVU AL

TEKLİF FORMU

Minimum Fiyat
200-400 TL
Ortalama Kurs Süresi
5-6 Ders

Düğün Dansı Hakkında

Bugüne kadar ülkemizde Düğün Dansı’nın gelişmesine öncülük ederek, 3000’den fazla kişinin ilk dans koreografisine başarıyla imza atan Hande Kayacık her çiftin tarzına ve beklentilerine uygun zarif, sade bazen de çılgın dans koreografilerini çiftlerine büyük bir özenle sunuyor.

Sadece Düğün Dansı’na konsantre olan ve her bir çifti ile ayrı ayrı ve özenle ilgilenen Hande Kayacık, esnek çalışma saatleri ile de yoğun çalışan çiftlere kolaylık sağlıyor. Çiftler dersleri haftanın 7 günü akşam 23.00’e kadar yapabiliyorlar.

İster otoyolda üzerine tır gelen tavşan gibi korku dolu gözlerle ortada kalmamak için, ister sade ama düzgün hareket etmeyi öğrenmek için, ister hafızalardan silinmeyecek bir dans koreografisi ile davetlileri şaşırtmak için olsun, 4-5 saat gibi kısa sürede çiftler düğüne fark katabiliyorlar. İlk dersler, temel adımların ve figürlerin öğretildiği temel dersler olup, üçüncü derste çiftlerin müziğine ve zevkine uygun çifte özel bir koreografi hazırlanıyor. Son derste ise tarlatanlı kabarık bir etek ve duvak eşliğinde tüm dans prova ediliyor.

Dersleri son dakikaya bırakıp stres olmayın. Düğün tarihinizden 1-2 ay önce derslere başlamanızın yeterli olacaktır. Ancak yoğun geçen Bahar ve Yaz ayları için randevularınızı 3 ay önceden almanızı tavsiye ederiz.

Düğününde fark yaratmak isteyen gelin ve damat adayları, alacakları bu kısacık dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, eşleri ile beraber hayatlarının sonuna kadar paylaşabilecekleri eğlenceli ve hoş bir hobi edinmiş olacaklardır. Düğün dansı için eğitim alan çiftlerin çoğu, dansın eşleriyle paylaştıkları en güzel şey olduğu fikrindeler… Peki ya siz? Bu deneyime hazır mısınız?     

İletişim Bilgileri

Hande Kayacık - 0 (212) 288 1002
Anadolu Hisarı Mah., Göksu Evleri B21A Beykoz / İstanbul
Modern Gelin TY Mimarlık Dekorasyon İnşaat ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.'nin bir kuruluşudur.